e-mail: sekretariat@piszczac.pl

Strona główna

Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Chotyłowie, artykuł 386 - Aktualności - Gmina Piszczac.

Pobierz PDF

Aktualności

2017-03-20

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Chotyłowie

19 marca 2017 roku w ZPO w Chotyłowie odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Piszczac Kamila Kożuchowskiego. W rywalizacji OPEN wygrał Jarosław Nowosielski z Białej Podlaskiej. Drugie miejsce zajął Andrzej Szot z Wólki Dobryńskiej pokonując w decydującym meczu 3-2 na przewagi Kamila Łukaszuka ze Studzianki. Czwartą lokatę zdobył Łukasz Męczyński z Międzyrzeca Podlaskiego. Piąty był Paweł Jędrych z Chotyłowa a szósty Mateusz Olichwirowicz. W tej kategorii udział wzięło 20 zawodników. W zmaganiach kobiet bezkonkurencyjna okazała się Urszula Lewkowicz z Łomaz przez trzema mieszkankami Chotyłowa drugą Angeliką Olesiejuk, trzecią Anną Olesiejuk i czwartą Agatą Piątkowską. Piąta lokatę wywalczyła Małgorzata Kamińska z Lachówki Dużej. W kategorii szkoła podstawowa chłopców najlepszy okazał się Miłosz Koryciński z Dobrynia Dużego. Kolejne dwa miejsca na podium przypadły w udziale zawodnikom z Piszczaca. Drugie miejsce zdobył Krystian Czyżak, a trzecie Jakub Stasiuk. Wśród dziewcząt w kategorii szkoła podstawowa wygrała Angelika Olesiejuk z Chotyłowa przed Martyną Szot z Wólki Dobryńskiej i Oliwą Kowalewską z Zalutynia. Wśród gimnazjalistów najlepszy był Karol Marecki z Kodnia, przed Aleksandrem Maksymiukiem z Zalutynia i Bartoszem Chalimoniukiem z Piszczaca. Natomiast rywalizację gimnazjalistek wygrała Zuzanna Wsół z Krzewicy przed Wiktorią Siegień i Oliwią Ciurą (obie z Chotyłowa). Zwycięzcy otrzymali puchary i statuetki oraz dyplomy, które wręczył Przewodniczący Rady Gminy Piszczac Grzegorz Panasiuk. Zawody sędziował Artur Sieraj. Organizatorami zawodów byli Gmina Piszczac, ZPO w Chotyłowie i Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu.