niedziela, 19 maja 2024, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
Komunikacja Gmina Karczew     |     Wiadomości z Polski i Świata     |     MGOK     |     Pogoda     |     Mini Bus     |     Wilga-Bus     |     Rozkład PKP     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |
Wydarzenia sportowe

2015-04-20
Pobiegli szlakiem Mazowieckiego Parku Krajobrazowego!

18 kwietnia 2015 r. odbył się III Karczewski Bieg Szlakami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. To już III edycja tej imprezy, organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Karczewie, Mazowiecki Park Krajobrazowy oraz Urząd Miejski w Karczewie, która na starcie zgromadziła ponad 40 osób.

Zawodnicy musieli pokonać dystans 15 km. Wśród pań pierwsze miejsce zajęła Beata Polak z czasem 76:27, a na najwyższym stopniu podium spośród mężczyzn stanął – Lemanowicz Łukasz uzyskując czas 55:44. Organizator przygotował również krótkie biegi dla dzieci. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem i przyciągnęły sporą grupę małych biegaczy, startujących w dwóch kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców.

Każdy uczestnik obdarowany został medalem pamiątkowym, a najlepsi otrzymali puchary z rąk Burmistrza Karczewa – Władysława Dariusza Łokietka, Przewodniczącej Rady Miejskiej – Danuty Trzaskowskiej, Zastępcy Dyrektora Mazowieckiego Parku Krajobrazowego – Roberta Beliny oraz Dyrektora MOSIRu - Artura Seredyna.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Poniżej prezentujemy wyniki biegu:

- Wyniki Kobiet

- Wyniki Open

- Wyniki Open Mieszkańców Gminy Karczew

- Wyniki Dzieci

UM Karczew

Urząd Miejski w Karczewie, ul. Warszawska 28, 05-480 Karczew, pow. otwocki, woj. mazowieckie
tel.: 227806516, fax: 227806536, email: um@karczew.pl
NIP: 532-10-04-760, Regon: 000529835